Гетти Имагес
Ко је победио на додели награда Теен Цхоице Авардс 2016?
Глумица Викторија Џастис и рвач Џон Цена били су домаћини годишње доделе награда у недељу у Лос Анђелесу, славећи све оно што је популарно међу младима!
У наставку погледајте све велике победнике!
Филм по избору:
Деадпоол *ПОБЕДНИК*
У срцу мора
Тркач у лабиринту: суђења за опекотине
Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант
Књига о џунгли
Најбољи филмски глумац - акција/авантура:
Цхрис Хемсвортх – У срцу мора
Дилан О'Брајан – Тркач у лабиринту: суђења за опекотине *ПОБЕДНИК*
Неел Сетхи - Књига о џунгли
Риан Реинолдс – Деадпоол
Према Џејмсу – Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант
Најбоља филмска глумица: Акција/Авантура:
Шарлот Рајли - У срцу тх и бити
Каја Скоделарио - Тркач у лабиринту: суђења за опекотине
Леа Сеидоук - Спецтрум
Морена Бакарин – Деадпоол
Шејлин Вудли – Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант *ПОБЕДНИК*
Најбољи филм -- научна фантастика/фантастика:
Бетмен против Супермена: Зора правде
Капетан Америка: Грађански рат *ПОБЕДНИК*
Фантастична четворка
Ратови звезда: Епизода ВИИ
Игре глади: Сојка ругалица – 2. део
Ловац: Зимски рат
Најбољи филмски глумац -- научна фантастика/фантастика:
Бен Афлек- Бетмен против Супермена: Зора правде
Крис Еванс – Капетан Америка: Грађански рат *ПОБЕДНИК*
Крис Хемсворт - Ловац: Зимски рат
Хенри Кавил - Бетмен против Супермена: Зора правде
Џош Хачерсон – Игре глади: Сојка ругалица – 2. део
Роберт Довнеи Јр. - Капетан Америка: Грађански рат
Одабрана филмска глумица -- научна фантастика/фантастика:
Ејми Адамс - Бетмен против Супермена: Зора правде
Шарлиз Терон - Ловац: Зимски рат
Клои Грејс Морец - Пети талас
Дејзи Ридли – Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди
Џенифер Лоренс - Игре глади: Сојка ругалица – 2. део *ПОБЕДНИК*
Скарлет Јохансон - Капетан Америка: Грађански рат
Најбољи филм - драма:
веровати
Чуда са неба *ПОБЕДНИК*
Преломни тренутак
10 Цловерфиелд Лане
Страигхт Оутта Цомптон
Марсовац
Најбољи филмски глумац - драма:
Џејкоб Трембли – Соба
Леонардо Дикаприо - Повратник *ПОБЕДНИК*
Мет Дејмон - Марсовац
Мајкл Б. Џордан – веровати
О'Шеа Џексон млађи – Страигхт Оутта Цомптон
Тарон Егертон- Еддие тхе Еагле
Изабрана филмска глумица - драма:
Алисија Викандер – Данска девојка
Бри Ларсон - Соба
Џенифер Гарнер - Чуда са неба
Џенифер Лоренс - Јои *ПОБЕДНИК*
Џесика Честејн - Марсовац
Тесса Тхомпсон – Верујте
Најбољи филм -- комедија:
Берберница: Тхе Нект Цут
Дан мајке
Господин прави
Возите се 2 *ПОБЕДНИК*
Интерн
Зооландер 2
Најбољи филмски глумац – комедија:
Ледена коцка - Берберница: Следећи рез, вози се 2
Џордан Пил – Кеану
Кееган-Мицхаел Кеи – Кеану
Кевин Харт - Возите се 2
Вил Ферел - Тата је кући
Зац Ефрон - Неигхбоурс 2: Сорорити Рисинг *ПОБЕДНИК*
Одабрана филмска глумица - комедија:
Џенифер Анистон - Дан мајке
Ана Кендрик - Господин прави
Клои Грејс Морец - Неигхбоурс 2: Сорорити Рисинг *ПОБЕДНИК*
Ен Хатавеј - Интерн
Мелиса Макарти - Газда
Ники Минај – Берберница: Следећи рез
Одабрана ТВ емисија - Драма:
Емпире
Готхам
Грејева анатомија
слатке мале лазљивице *ПОБЕДНИК*
Росевоод
Нијанса плаве
Најбољи ТВ глумац - драма:
Бен Мекензи – Готхам
Ијан Хардинг - слатке мале лазљивице *ПОБЕДНИК*
Џуси Смолет – Емпире
Кееган Аллен- слатке мале лазљивице
Теренце Хауард - Емпире
Тилер Блацкбурн – Претти Литтле Лиарс
Изабрана глумица - драма:
Ешли Бенсон - слатке мале лазљивице *ПОБЕДНИК*
Џенифер Лопез - Нијансе плаве
Кери Вашингтон – Скандал
Маиа Митцхелл - Фостерс
Тараји П. Хенсон – Емпире
Тројан Белисарио - слатке мале лазљивице
Одабрана ТВ емисија – научна фантастика/фантастика:
Стрелац
Зомбие
У давна времена *ПОБЕДНИК*
Супернатурал
Блиц
Вампирски дневници
Најбољи ТВ глумац – научна фантастика/фантастика:
Ендру Линколн - Тхе Валкинг Деад
Грант Густин - Блиц *ПОБЕДНИК*
Иан Сомерхалдер - Вампирски дневници
Џаред Падалецки – Супернатурал
Џозеф Морган - Оригинали
Паул Везли - Вампирски дневници
Одабрана ТВ глумица - научна фантастика/фантастика:
Кендис Кинг - Вампирски дневници
Емили Бетт Рицкардс - Стрелац
Данијел Панабакер – Блиц
Елиза Тејлор - 100
Кат Грахам Вампирски дневници
Лана Грилл – У давна времена *ПОБЕДНИК*
Избор ТВ емисије - Комедија:
Аустин & Алли
Јане тхе Виргин
Лив и Маддие
Модерна породица
Фуллер Хоусе *ПОБЕДНИК*
Сцреам Куеенс
Најбољи ТВ глумац - Комедија:
Енди Самберг - Бруклин девет-девет
Ентони Андерсон -- Црно-исх
Хаиме Цамил - Јане тхе Виргин
Јим Парсонс - Теорија Великог праска
Рос Линч – Аустин & Алли * ПОБЕДНИК*
Тејлор Лотнер - Кукавица
Одабрана ТВ глумица - Комедија:
Кендес Камерон Буре – Фуллер Хоусе *ПОБЕДНИК*
Дове Цамерон - Ливе и Маддие
Ема Робертс - Сцреам Куеенс
Гина Родригуез - Јане тхе Виргин
Лаура Марано - Аустин & Алли
Читај Мицхеле - Сцреам Куеенс
Избор ТВ - анимирани шоу:
Потомци: Зли свет
Породичан момак *ПОБЕДНИК*
Гравити Фаллс
Преко баштенског зида
Стевен Универсе
Симпсонови
Цхоице ТВ -- Реалити Схов:
Моб Вивес
Данце Момс
У корак са Кардашијановима *ПОБЕДНИК*
МастерЦхеф Јуниор
Глас
Тотал Дивас
Избор мушког уметника:
Цхарлие Путх
Драке
Џастин Бибер *ПОБЕДНИК*
Ницк Јонас
Шон Мендес
Заин Малик
Изабрани женски уметник:
Ариана Гранде
Бијонсе
Деми Ловато
Ријана
Селена Гомез *ПОБЕДНИЦА*
Тејлор Свифт
Избор музичке групе:
5 секунди лета
ДНЦЕ
Фалл Оут Бои
Пета хармонија
Један правац *ПОБЕДНИК*
Тхе Цхаинсмокерс
Најбољи Р&Б/Хип-Хоп извођач:
Бијонсе *ПОБЕДНИК*
Драке
Иги Азалеа
Јасон Деруло
Ницки Минај
Тхе Веекнд
Најбољи извођач у земљи:
Блаке Схелтон
Царрие Ундервоод *ПОБЕДНИК*
Хунтер Хаиес
Келсеа Баллерини
Луке Бриан
Сам Хунт
Одабрана песма – извођач:
Адел – 'Здраво'
Ариана Гранде – 'Опасна жена' *ПОБЕДНИК*
Деми Ловато – „Самоуверен“
Меган Трејнор – 'НЕ'
Селена Гомез – 'Хандс то Миселф'
Тејлор Свифт – 'Нови романтичари'
Одабрана песма - мушки извођач:
Чарли Пут – 'Један позив удаљен'
Фло Рида – 'Моја кућа'
Џастин Бибер – 'Извини' *ПОБЕДНИК*
Ницк Јонас – 'Цлосе' са Тове Ло
Троие Сиван
Зејн Малик – „Пилловталк“
Избор песме -- Група:
5 секунди лета – 'Она је некако згодна'
ДНЦЕ – 'Торта поред океана'
Фифтх Хармони – 'Ворк фром Хоме' са Ти Долла $игном
Оне Дирецтион – 'Кућа' *ПОБЕДНИК*
Тхе Вампс – 'Ваке Уп'
Двадесет један пилот – 'Под стресом'
Одабрана згодна жена:
Гиги Хадид
Селена Гомез
Деми Ловато
Хаилеи Балдвин
Кендалл Јеннер *ПОБЕДНИК*
Белла Тхорне
Избор мушке згодне жене:
Остин Махоне
камерон далас
Харри Стилес *ПОБЕДНИК*
Јуссие Смоллетт
Џастин Бибер
Заин Малик
Најбољи комичар:
Азиз Ансари
Еллен ДеГенерес *ПОБЕДНИК*
Јамес Цорден
Јимми Фаллон
Јордан Довв
Кевин Харт
Најбољи филмски негативац:
Данијел Брул – Капетан Америка: Грађански рат
Адам Дривер - Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди *ПОБЕДНИК*
Џеси Ајзенберг – Бетмен против Супермена: Зора правде
Ејдан Гилен – Тркач у лабиринту: суђења за опекотине
Шарлиз Терон - Ловац: Зимски рат
Ед Скреин - Деадпоол
Одабрана крађа филмских сцена:
Чедвик Боузман – Капетан Америка: Грађански рат
Гал Гадот – Бетмен против Супермена: Зора правде
Том Холанд – Капетан Америка: Грађански рат
Јена Малоне - Игре глади: Сојка ругалица – 2. део *ПОБЕДНИК*
Еван Петерс – Икс-Мен: Апокалипса
Милес Теллер – Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант
Изабрана филмска звезда:
Џон Бојега – Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди
Гал Гадот – Бетмен против Супермена: Зора правде
Бриана Хилдебранд - Деадпоол
Дејзи Ридли – Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди *ПОБЕДНИК*
Нил Сети – Књига о џунгли
Александра Шип - Икс-Мен: Апокалипса
Одабрана филмска хемија:
Томас Броди-Сангстер и Дилан О'Брајен - Тркач у лабиринту: суђење Сцорцх с *ПОБЕДНИК*
Роберт Дауни млађи, Скарлет Јохансон, Дон Чидл, Пол Бетани и Чедвик Боузман – Капетан Америка: Грађански рат
Крис Еванс, Себастијан Стен, Ентони Меки, Елизабет Олсен и Џереми Ренер – Капетан Америка: Грађански рат
Џенифер Лоренс и Џош Хачерсон – Игре глади: Сојка ругалица – 2. део
Дејзи Ридли и Џон Бојега – Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди
Шејлин Вудли и Тео Џејмс – Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант
Најбољи филм Липлоцк:
Хенри Кавил и Ејми Адамс – Бетмен против Супермена: Зора правде
Емилија Кларк и Сем Клафлин – ја пре тебе
Крис Еванс и Емили ВанКемп – Капетан Америка: Грађански рат
Крис Хемсворт и Џесика Честејн – Ловац: Зимски рат
Џенифер Лоренс и Џош Хачерсон – Игре глади: Сојка ругалица – 2. део *ПОБЕДНИК*
Шејлин Вудли и Тео Џејмс – Тхе Дивергент Сериес: Аллегиант
Одабран филм Хисси Фит:
Адам Дривер - Ратови звезда: Епизода ВИИ – Сила се буди
Зац Ефрон - Неигхбоурс 2: Сорорити Рисинг
Кевин Харт – Возите се 2
Хју Џекман – Икс-Мен: Апокалипса
Рајан Рејнолдс – Деадпоол *ПОБЕДНИК*
Џејсон Судеикис – Тхе Ангри Бирдс Мовие
Избор ТВ негативца:
Брет Далтон – Марвелови агенти С.Х.И.Е.Л.Д
Грег Германн – У давна времена
Читај Мицхеле - Сцреам Куеенс
Камерон Монаган - Готхам
Џенел Периш – слатке мале лазљивице *ПОБЕДНИК*
Тедди Сеарс – Тхе Фласх
Најбољи ТВ Сцене Стеалер:
Мисха Цоллинс – Натприродно
Беки Г - Емпире
Тахј Моври – Беба отац
Саша Питерсе – слатке мале лазљивице *ПОБЕДНИК*
'МцНеилл' Сераја. Емпире
Хадсон Јанг – Свеже са брода
Изабрана ТВ звезда:
Приианка Цхопра – Куантицо
Метју Дадарио – Ловци на сенке: Инструменти смрти *ПОБЕДНИК*
Том Елис - Луцифер
Емма Исхта - Ститцхерс
Кетрин МекНамера - Ловци на сенке: Инструменти смрти
Кам Њутн - Алл ин Витх Цам Невтон