ХБО/Сони Пицтурес/Хулу
Скоро је време за Сан Дијего Цомиц-Цон, а ЕТ вам нуди пун распоред филмских и ТВ панела и специјалних догађаја током викенда са звездама!
Овогодишњи Цомиц-Цон ће представљати опроштајне телевизијске панеле из дуготрајних емисија као што су Супернатурал и Стрелац , добродошли назад култни фаворити попут Вероница Марс и прослављајте популарне фаворите попут Ривердале , Игра престола и још!
Биће и први погледи и узбудљиве најаве неких од најочекиванијих филмова. Марвел Студиос се враћа у дворану Х у суботу увече, али шеф МЦУ-а Кевин Фајги је био стидљив када је ЦинемаБленд питао да ли ће моћни студио најавити дуго очекивану Фазу 4 филмова на Цомиц-Цону ове године.
„Обично идемо у салу Х само када имамо много ствари о којима треба да разговарамо и откријемо“, задиркивао је он. „Чини се да имамо много ствари о којима можемо разговарати или открити. Али видећемо шта ћемо званично објавити на овај или онај начин.'
ЕТонлине и ЕТ Ливе ће имати покривеност током Цомиц-Цон викенда. Проверите поново овде док се распоред ажурира за више о свим највећим панелима, презентацијама и догађајима!
18:00 ПТ -- Батвоман и Пеннивортх светске премијере и специјалне кратке пројекције (Баллроом 20)
11:00 ПТ -- Терминатор: Дарк Фате панел (сала Х)
11:15 ПТ -- Ван Хелсинг панел (Индиго Баллроом)
12:30 поподне ПТ -- Наредба панел (Индиго Баллроом)
12:45 поподне ПТ -- ЗЛО пројекција и панел (балска сала 20)
13:00 ПТ -- Команда Звездане капије слави Старгате Атлантис 15. годишњица (сала 7АБ)
13:45 ПТ -- Сунђер Боб Коцкалоне Специјални панел поводом 20. годишњице (сала 6А)
13:45 ПТ -- Поништено панел (Индиго Баллроом)
14:00 ПТ -- Нанци Древ пројекција и панел (балска сала 20)
15:00 ПТ -- Појава пилот први изглед и панел (Индиго Баллроом)
15:00 ПТ -- Фарсцапе : Званична 20. годишњица (Соба 7АБ)
15:15 ПТ-- Теен Титанс ГО! пројекција нове епизоде и питања и одговори (соба 6ДЕ)
15:30 ПТ -- Марвелови агенти С.Х.И.Е.Л.Д. панел (сала Х)
16:00 ПТ -- До шкољке и назад: ексклузива ТМНТ панел за креаторе (Аудиториј Нил Морган, Централна библиотека Сан Дијега)
16:15 ПТ -- Стумптовн панел (Индиго Баллроом)
16:45 ПТ -- Његови тамни материјали панел (сала Х)
16:45 ПТ -- цобра каи панел (балска сала 20)
16:45 ПТ -- Кућни филмови Реунион поводом 20. годишњице (сала 6БЦФ)
17:30 ПТ -- Суперсторе панел (Индиго Баллроом)
18:45 ПТ -- Цранк Ианкерс панел (Индиго Баллроом)
19:30 ПТ -- Непрактично будале панел (Хортон Гранд Тхеатре)
10:00 ПТ -- Разговор са Цхристопхером Маркусом и Степхен МцФеели (Халл Х)
10:00 ПТ -- Варнер Арцхиве Целербатес В: Оригинална мини-серија (Соба 6ДЕ)
10:30 ПТ -- ДреамВоркс Схе-Ра и принцезе моћи панел (Соба 6БЦФ)
11:00 ПТ -- Разговор са браћом Русо (сала Х)
11:00 ПТ -- Благослови Хартове први изглед и панел (Индиго Баллроом)
11:30 ПТ -- Вероница Марс Светска премијера сезоне 4 и питања и одговори (Баллроом 20)
11:45 ПТ -- ДуцкТалес панел (соба 6А)
12:00. ПТ -- Бојте се ходајућих мртваца панел (сала Х)
12:00. ПТ -- Робот Цхицкен панел (Индиго Баллроом)
12:30 поподне ПТ -- ДЦ Супер Херо Гирлс пројекција нове епизоде и питања и одговори (соба 6ДЕ)
13:00 ПТ -- Тхе Валкинг Деад панел (сала Х)
13:00 ПТ -- Рик и Морти панел (Индиго Баллроом)
13:00 ПТ -- Стевен Универсе премијера панела и трејлера за филм (Баллроом 20)
14:00 ПТ -- Примал Гендија Тартаковског панел (Индиго Баллроом)
14:15 ПТ -- Тхе Витцхер панел (сала Х)
15:00 ПТ -- Соларне супротности први изглед и панел (Индиго Баллроом)
15:15 ПТ -- Легати специјална видео презентација и питања и одговори (соба 6БЦФ)
15:30 ПТ -- Тхе Дарк Цристал: Аге оф Ресистанце кратак поглед и панел (сала Х)
15:30 ПТ -- Момци панел (балска сала 20)
16:00 ПТ -- Боб'с Бургерс панел (Индиго Баллроом)
16:30 ПТ -- Пеннивортх специјална видео презентација и питања и одговори (соба 6БЦФ)
16:45 ПТ -- Царнивал Ров панел (балска сала 20)
16:45 ПТ -- Терор: срамота панел (соба 6А)
17:00 ПТ -- Арцхер скрининг и питања и одговори (Индиго Баллроом)
17:30 ПТ -- Игра престола панел (сала Х)
17:30 ПТ -- Шта се управо догодило ??! Са Фредом Севиџом скрининг и питања и одговори (соба 6ДЕ)
17:45 ПТ -- Цреепсхов панел (Соба 6БЦФ)
18:00 ПТ -- Тхе Роокие панел (Хортон Гранд Тхеатре)
18:00 ПТ -- Роок панел (соба 6А)
18:45 ПТ -- следећи панел (соба 6ДЕ)
7:00. ПТ -- Преацхер панел (сала Х)
7:00. ПТ -- Шта смо оставили иза себе: Звездане стазе: ДС9 панел (соба 32АБ)
8:00. ПТ -- Специјална видео презентација Роостер Теетх и питања и одговори (Соба 6ДЕ)
21:15 ПТ -- Др Хоррибле'с Синг-Алонг Блог пројекција и караоке забава (соба 6ДЕ)
10:30 ПТ -- Батвоман пилот пројекција и питања и одговори (балска дворана 20)
11:00 ПТ-- Пројекат Плава књига панел (Индиго Баллроом)
11:30 ПТ -- Уђите у панел Стар Трек Универсе са Звездане стазе: Откриће, Звездане стазе: Пикард и Звездане стазе: Доње палубе (сала Х)
12:00. ПТ -- Симпсонови панел (балска сала 20)
12:00. ПТ -- Тхе Гоод Плаце панел (Индиго Баллроом)
13:00 ПТ -- Пространство панел (Индиго Баллроом)
13:00 ПТ -- Породичан момак и Амерички тата! екранизација и панел првог изгледа (балска сала 20)
13:15 ПТ -- Вестворлд панел (сала Х)
14:00 ПТ -- Импулс панел (Индиго Баллроом)
14:30 ПТ -- Орвилле скрининг и панел (Баллроом 20)
14:45 ПТ -- Панел поводом 50. годишњице Улице Сезам (Соба 6БЦФ)
15:00 ПТ -- Сновпиерцер панел (Индиго Баллроом)
15:30 ПТ -- Стрелац специјална видео презентација и питања и одговори (Баллроом 20)
16:00 ПТ -- Травел Цханнел’с Рипли је веровао или не! са домаћином Бруцеом Цампбеллом (Индиго Баллроом)
16:15 ПТ -- Супер девојка специјална видео презентација и питања и одговори (Баллроом 20)
16:15 ПТ -- Човек у високом замку панел (соба 6А)
17:00 ПТ -- Блацк Лигхтнинг специјална видео презентација и питања и одговори (Баллроом 20)
17:00 ПТ -- Винонна Еарп панел (Индиго Баллроом)
17:15 ПТ -- Панел Марвел Студиос (сала Х)
17:30 ПТ -- НОС4А2 панел (соба 6А)
17:45 ПТ -- Блиц специјална видео презентација и питања и одговори (Баллроом 20)
18:00 ПТ -- Тхе Магицианс панел (Индиго Баллроом)
18:30 ПТ -- Шта радимо у сенци скрининг и питања и одговори (соба 6БЦФ)
7:00. ПТ -- Кратки прегледи серије ДЦ Универсе и питања и одговори (Индиго Баллроом)
19:45 ПТ -- Бруклин девет-девет панел (Соба 6БЦФ)
10:30 ПТ -- Супернатурал специјална видео презентација и питања и одговори (сала Х)
11:45 ПТ -- Ривердале специјална видео презентација и питања и одговори (сала Х)
13:00 ПТ -- Маианс М.Ц. пројекција и питања и одговори (сала Х)
13:00 ПТ -- Гхост Адвентурес панел (соба 7АБ)
15:00 ПТ -- Бафи убица вампира Пројекција музичке епизоде 'Још једном са осећањем' (Соба 6ДЕ)